Araç Takip Sistemi İle Filonuz Güvende

Bir firma için denetim önemli bir unsurdur. Firma büyüdükçe denetim işi de aynı oranda zorlaşır. Foreks Çalışanlarınızın verimliliğini ölçmede oluşan sorunlara en kısa zamanda çözüm oluşturmada etkili olabilmeniz için en ufak ayrıntıya kadar takip etmeniz gerekmektedir. Takibinin en zor olduğu filo yönetimi işleri yöneticileri zorlamaktadır. Bu aşamada yükünüzü azaltacak bir yardımcıya ihtiyacınız var demektir. Araç takip sistemi konusunda uzman kadromuz ile Türkiye’nin büyük filolara sahip firmalarının en büyük destekçisiyiz. Sahip olunan filoların her türlü ayrıntısının takibini mümkün kılan araç takip sistemi ile yönetim ve denetiminiz eskisi kadar zor ve yorucu olmaktan çıkıyor.

 

Filonuzdaki araçların nerede olduğunu, hızını, yaktığı yakıt miktarını, duraklama sürelerini en ince ayrıntısıyla raporlar halinde olduğunuz yerden takip edebilirsiniz. Böylelikle işinizin verimliliğini arttırdığınız gibi çalışanlarınızın güvenliğini de sağlayabilirsiniz.

 

Alacağınız raporlar arasında hız ve mesafe raporları filonuzun verimliliği üzerinde etkisi olacak ayrıntılardır. Aracın alması gereken mesafeden daha fazla bir mesafeye gitmiş olması, hız limitini aşması, gibi sorunları kısa sürede tespit edip çok daha kısa bir sürede çözmek için firmanızın ihtiyacı olan araç takip sistemi ile tanışın.

 

Verimliliği Arttırmak İçin; Araç Takip Sistemi

 

Personel verimliliğinin kontrolü, sahada çalışılan firmalarda ofis içerisindeki firmalara oranla oldukça zordur. Verimliliği etkileyen faktörlerin neler olduğunu bilmek çok mümkün değildir. Bu nedenle çözüm oluşturmakta çoğu zaman başarısız olunmaktadır. Bu sorunları geri plana atmak için personelinizin takibini araç takip sistemi ile yapabilirsiniz.

 

Araç Takip Sistemi Konusunda Birçok İlki Gerçekleştirdik

Araç takip sistemi alanında öncü kuruluşlardan birisi olarak Türkiye’de birçok ilki başarmıştır. Türkiye’nin ilk web tabanlı araç takip sistemi, gerçek rölanti takip ve raporlama, CANbus uygulaması ile araç bilgisayarından alınan

  • Yakıt tüketimi
  • Tank seviyesi
  • Motor devri

gibi önemli bilgilerin sistemden izlenebilmesi, yazılıma dayalı dahili şok sensörü ile ani kalkış, sert fren, savrulma ve kaza tespiti, araç takip yazılımına entegre edilen navigasyon birimi, araç takip sistemine entegre mobil güvenlik ve saha gücü yönetimi ile dijital takograf entegrasyonu başta olmak üzere çok sayıda uygulama ilk defa Mobiliz tarafından geliştirilmiştir.

 

Araç Takip Sistemi ile Yüksek Maliyetli Hataları En Aza İndirin

 

Filonuzdaki araçların yakıt tüketimlerini araç takip sistemiyle kontrol altında tutabileceğiniz gibi araçlarınıza zarar verebilecek olan fazla yükleme, aşırı hız gibi ihmalleri de kontrol ederek bu tür ihmallere karşı bir denetim mekanizması oluşturabilir ve en aza inmesini sağlayabilirsiniz.

 

Başarılarınıza ortak olmanın gururu ile her geçen gün daha da gelişerek ve büyüyerek sizlere hizmet veriyoruz.

 

 

 

 

2
badmin